Kontakt


Adresa:

prof. Tomáš Polívka

Jihočeská univerzita

Přírodovědecká fakulta

Ústav fyziky

Branišovská 1760

370 05 České Budějovice

Česká republika


tel.: +420 38903 6259


e-mail: tpolivka@jcu.cz
Evropa Česká republika Jak se k nám dostat

Pokud cestujete z Prahy, nejjednodušší způsob cesty do Českých Budějovic je vlakem, nebo autobusem. Vlak z Prahy do Českých Budějovc jede z Hlavního nádraží každou hodinu (a někdy i častěji) a cesta zabere přibližně 2 až 3 hodiny (záleží na druhu vlaku). Pokud nevlastníte slevový kupon, pak za cestu vlakem zaplatíte cca 150 Kč. Vlakové nádraží v Českých budějovicích je umístěno blízko centra. Jízdenky si můžete objednat online na e-shopu ČD (a občas tak získat slevu).

Z Prahy k nám můžete jet také autobusem a to ze stanic Na Knížecí, nebo Florenc. Jízdenky si radši zamluvte předem prostřednictvím e-shopu Regiojetu nebo Flixbusu. Cesta autobusem Vás vyjde na 80 - 230 Kč (v závislosti na dopravci a času objednání jízdenek) a bude trvat mezi 2 a 3 hodinami. Autobusové nádraží je naproti vlakovému nádraží a to na střeše obchodního domu Mercury.

Po příjezdu do Českých Budějovic ať už autobusem nebo vlakem se ocitnete poblíž obchodního domu Mercury (mapy.cz, google.maps). Nejjednodušší cesta odtud na Přírodovědeckou fakultu je trolejbusem číslo 3 na zastávku Jihočeská univerzita. Šedesátiminutová jízdenka (jízda trvá cca 15 minut) stojí 16 Kč a je nutné ji označit v autobusu.

Novinky Výzkum Laboratoř Lidé Publikace Příležitosti Pro veřejnost Kontakt
Laboratoř optické spektroskopie